Seyahat Köşesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. Amazon Satış Danışmanlığı: İşletmeler için Başarıya Giden Yol

Amazon Satış Danışmanlığı: İşletmeler için Başarıya Giden Yol

seyahat seyahat -
21 0

Amazon, dünya genelinde milyonlarca satıcıya ev sahipliği yaparak büyük bir e-ticaret platformu oluşturmuştur. Ancak bu rekabet ortamında başarılı olmak, sağlam bir satış stratejisi ve uzmanlık gerektirir.

Öncelikle, işletmelerin hedefleri ve stratejileri belirlenir. Her şirketin farklı ihtiyaçları olduğundan, Onlinemek uzman ekibi, her müşteriye özel bir yol haritası çıkarır. Üretici veya yeni satış yapacak olan şirketler ile halihazırda satış yapan ancak istenilen seviyeye ulaşamayan işletmeler arasında farklılık gösteren ihtiyaçları dikkate alırız. Bu sayede her müşteriye özel bir danışmanlık hizmeti sunarız.

Satış yapmak isteyen şirketler için, ürün bulma sürecinden başlayarak Amazon’da satışın her aşamasında destek sağlarız. Ürün listeleme, SEO çalışmaları, kargo planlaması, üretici ile iletişim ve daha birçok konuda birebir Amazon Satış Danışmanlığı sunarız. Bu sayede müşterilerimiz, Amazon’da başarılı bir şekilde satış yapmaya hazır hale gelirler.

Toptan satış yapmak isteyen şirketler için ise, Onlinemek olarak toptancılarla iletişim kurarak özel teklifler alırız ve Amazon için buybox stratejileri oluştururuz. Bu şekilde müşterilerimizin rekabet avantajını artırmasına yardımcı oluruz.

Halihazırda Amazon’da satış yapan ancak istenilen sonuçları alamayan işletmeler için de özel çözümler sunarız. Ürün listeleme optimizasyonu, reklam stratejileri, rakip analizi gibi konularda birebir danışmanlık yaparak müşterilerimizin satışlarını artırmalarına yardımcı oluruz.

Onlinemek’in Amazon Danışmanlık hizmeti kapsamında sunulan bazı hizmetler şunlardır:

 • FBA ve Private Label Danışmanlık Hizmetleri
 • Ürün Listeleme Stratejileri ve Optimizasyonu
 • Pazarlama ve Fiyatlandırma Stratejileri
 • Reklam (PPC) Çalışmaları ve Teknikleri
 • Envater ve Stok Yönetimi
 • Müşteri Hizmetleri İletişimi ve İncelemelerin Arttırılması
 • Lansman ve Satış Arttırma Çalışmaları
 • Suspend Durumunda Yardım Hizmeti gibi hizmetler sunulmaktadır.

Eğer siz de Amazonda satış yapma planınız varsa veya mevcut satışlarınızı artırmak istiyorsanız, Onlinemek’in uzman ekibiyle iletişime geçebilir ve size özel birebir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Başarılı bir başlangıç yapmak veya mevcut satışlarınızı iyileştirmek için bizimle iletişime geçin ve işletmenizi Amazon’da bir adım öne taşıyın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir